Polen aşkına

Bal arılarının taşıdığı polen, afrodizyak etkisiyle çiftlere mutluluk verir Sayısız faydasının yanında ayrıca, beyin sağlığını da korur...

Polen aşkına Doğal besinlerin insan hayatında önemli bir yeri bulunuyor. Özellikle çiftlerin mutluluğu için takviye olabiliyor. Kaliteli bir yaşam için gerekli olan besinler aşk hayatlarını canlandırmak için etkili oluyor. Çiftlere müjdeyi ise bu kez polenler veriyor. Afrodizyak etkisi ile çiftlerin huzuru oluyor. Erkeklerde ereksiyon sorununu ortadan kaldırıyor. Kısırlığı gideriyor. Çiftlerin güdülerini kamçılıyor. İçeriğindeki etkin mineral ve vitaminlerle cinsel gücü artırıyor. Bunun yanında karaciğer hastalıkları dahil birçok rahatsızlıkta hasarları azaltıyor. Beyin ve kalp sağlığını da desteleyen polen sayısız derde derman oluyor. İşte faydaları saymakla bitmeyen polenin faydaları:

* Kemik erimesini önlüyor.
* Antioksidan etkisi var.
* Hücre oluşumunu ve onarımını kolaylaştırıyor.
* Yaşlanma sürecini yavaşlatıyor.
* Kalp ve damar hastalıklarının gelişimini önlüyor.
* Kas ve eklemlerdeki hasarlı ve yangılı dokuları onarıyor.

TAKVİM

 

 

 


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:07 Aralık 2015Yayınlanma Tarihi:04 Aralık 2015

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.