Prof. Dr. Ay Rektör Tarhan'ı ziyaret etti

Kimsesizlerin kimsesi olma amacıyla yola çıkan Bursa Sevgi Durağı Derneği yönetim kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

Kimsesizlerin kimsesi olma amacıyla yola çıkan Bursa Sevgi Durağı Derneği yönetim kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

tarhan_ziyarett tarhan_ziyaretProf. Dr. Mehmet Emin Ay öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette heyet, Üsküdar Üniversitesi’nin bölümlerini de gezerek, bilgi aldı. Bugüne kadar örnek çalışmalarıyla İstanbul’da kimsesiz çocukların kimsesi olan, oluşturduğu evlerde anne ve babasız büyüyen çocuklara aile mutluluğu ve şefkati veren Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği’ne Bursa’dan kardeş dernek geldi. Dernek başkanlığını yapan aynı zamanda da kendisi ilahi yorumcusu olan Prof. Dr. Mehmet Emin Ay ve beraberindekiler Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti. Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği Genel Başkanlığını yürüten Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Bursa’dan kimsesiz çocuklara sahip çıkılması adına sevindirici bu oluşumun kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, çiçeği burnunda derneğe sonuna kadar destek vereceklerinin de sözünü verdi. Dernek olarak Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği ile çalışmaları birlikte yürüteceklerini ifade eden Prof. Dr. Mehmet Emin Ay da dernek ile Bursa’da önemli bir ihtiyacı karşılayacaklarını söyledi. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:27 Şubat 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.