Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a TÜYAP’ta büyük ilgi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan hafta sonu TÜYAP’ta kitaplarını imzaladı…

Yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl 36’ıncısı gerçekleştirilen TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarında hafta sonu okurlarıyla buluştu. TİMAŞ Yayınlarından kitaplarını imzalayan Tarhan’a ilgi ise oldukça yoğundu. Yaklaşık 80 dakika kitaplarını imzalayan Tarhan, okurlarıyla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Önceki yıllara oranla fuarın kalabalık olduğunu, okurlar arasında gençleri görmenin kendini çok mutlu ettiğini belirten Tarhan, ‘Gençlik demek geleceğin ışığı demek’ dedi.

Yurt içi ve yurt dışından 820 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı 36. İstanbul Kitap Fuarı başladı. İlk günden okurlar yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı hafta sonu Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı okurlarıyla buluşturdu.

Yazdığı kitaplarıyla okurunun beğenisini toplayan Tarhan, TİMAŞ Yayınlarının standında okurlarıyla bir araya geldi.

Kitabını alanlar sıraya girerek Tarhan’a kitaplarını imzalattı. Yaklaşık 80 dakika kitaplarını imzalayan Tarhan’a okurlarının ilgisi oldukça yoğundu. Kitaplarını imzalatanlar Tarhan ile sohbet etme imkânı da buldu.

Okurları Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Önceki yıllara oranla fuarın bu yıl daha kalabalık olduğunu ifade eden Tarhan, fuarda önemli oranları gençleri görmenin de kendini çok mutlu ettiğini belirtti. Tarhan, ‘Okuyan gençlik demek geleceğin ışığı demek, bu günlere çok şükür’ ifadelerini de kullandı.

ÜHA


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:07 Kasım 2017Yayınlanma Tarihi:06 Kasım 2017

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.