Prof. Dr. Tayfun Uzbay’a çok önemli görev

Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Başkanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay, 2019 TÜSEB Aziz Sancar Hizmet Ödülleri Değerlendirme Komitesi’ne seçildi.

Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Başkanı, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı ve NPFUAM Müdürü Prof. Dr. Tayfun Uzbay, 2019 yılında düzenlenecek TÜSEB Aziz Sancar Hizmet Ödülleri’nin Ön İnceleme ve Değerlendirme Komitesi’ne seçildi.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) tarafından düzenlenen 2019 yılı TÜSEB Aziz Sancar Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödüllerinin Ön İnceleme ve Değerlendirme Komitesi’ne Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay seçildi.

TÜSEB Bilim, Hizmet ve Teşvik ödülleri;

Sağlık bilimi ve teknolojileri alanında ülkeye ve insanlığa hizmet etmek amacıyla, yaptığı çalışmalarla bilime uluslararası düzeyde önemli katkılarda bulunmuş bilim insanlarına,

Üstün hizmette bulunmuş kişilere ve yaptığı çalışmalarla bilime gelecekte uluslararası düzeyde önemli katkılarda bulunabilecek niteliklere sahip olduğunu kanıtlamış kişilere veriliyor.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:04 Ekim 2019Yayınlanma Tarihi:03 Ekim 2019

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.