Prof.Dr. Nevzat Tarhan'a Tevazu Ödülü!

Prof.Dr. Nevzat Tarhan’a tevazu ödülü verildi. Sakarya Gönüllü Eğitimciler Derneği tarafından bu ödüle layık görülen Tarhan törende bir de konfeans verecek...


Prof.Dr. Nevzat Tarhan'a Tevazu Ödülü!Sakarya Gönüllü Eğitimciler Derneği (SAGED) nin düzenlediği FETA Ödüllerinin 4. cüsü bu yıl yapılıyor. FETA, kültürümüzde belli bir inanç, düşünce ve davranışları olan mesleki birlik ve esnaf teşkilatı olarak varlığını ortaya koyan ahilik anlayışının beslenmesini ve gelişmesini sağlayan, günümüzde de demokratik kültürümüzün yaygınlaşmasını ve bu çerçevedeki standartların yükseltilmesini, toplumsal dayanışmayı, birlik ve beraberlik ruhunu canlı tutma özelliğine sahip milli kültürümüzün unutulan anahtar kavramlarından biridir.

Medeniyetimizi yeniden üretme, kelime ve kavramlarımızı güncelleme, onlar üzerinden yeni kavramlar üretme, dünya kamuoyuna sunma ve kavramların kurumsallaşmasına katkı oluşturma amacıyla bu sene 4.cüsü düzenlenen FETA kır bir alanda kendini ortaya koyuyor…

İki gün sürecek olan 4. FETA Ödülleri Programın birinci günü 31 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30 da Sakarya İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda başlayacak. Kendisine tevazu ödülü takdim edilecek olan Prof. Tarhan, Bir Medeniyet Projesi olarak "FETA" konulu bir konferans verecek. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, modern çağda mutluluk değer- ilişkisi, medeniyet ve değerler, değerlerin ruh sağlığına etkisi, çocuklara değerler nasıl kazandırılır, modern dünyanın değerleri keşfetmesi ve duygusal zeka konularına değinecek.

KAYNAK:

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:01 Ocak 2000

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.