Psikiyatri'de ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu konuşulacak

“NP Toplumu Bilgilendiriyor” webinar serisinin ilki 28 Şubat’ta gerçekleşecek. Webinar’da  NP Feneryolu Tıp Merkezi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan ile “Psikiyatri ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu”… konusu konuşulacak.

Psikiyatri'de ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu konuşulacak

Sağlıklı bir zihin, sağlıklı bir ruh sağlığı, huzur, mutluluk hayat kalitemizi olumlu yönde etkiliyor. Bu doğrultuda NP Sağlık Grubu da "NP Toplumu Bilgilendiriyor" adlı webinar serisine başlıyor.

İlk webinarı NP Feneryolu Tıp Merkezi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan pandemi nedeniyle kullanımı sıklaşan, son zamanlarda da yanlış kullanım nedeniyle gündemden düşmeyen psikiyatri ilaçlarının kullanımı hakkında bilgi verecek. Webinarın konusu da “Psikiyatri ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu” olacak.

Moderatörlüğünü NPİSTANBUL Hastanesi Kurumsal İletişim Yöneticisi Simge Yıldırım Yurğa’nın yapacağı ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan’ın konuşmacı olarak yer alacağı webinar, 28 Şubat Çarşamba günü 19.45 - 20.15 saatleri arasında gerçekleşecek.

Webinara kayıt  üzerinden form doldurularak yapılacak.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:27 Şubat 2024

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.