PSİKİYORUM DA BU AKŞAM PSİKİYATRİDE YENİ TEDAVİLER KONUŞULACAK

PSİKİYORUM DA BU AKŞAM PSİKİYATRİDE YENİ TEDAVİLER KONUŞULACAKPsikoyorum programı ruh sağlığı alanında dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve izleyicisi ile paylaşıyor. Yapılan her kongre sonrasında dünya psikiyatri uzmanlarının hangi konuları ele aldıklarını, neleri değerlendirdiklerini, psikiyatri dünyasının nelerle ilgilendiğini, bu alanda yeni gelişmelerin neler olduğunu izleyicisiyle paylaşmaya devam ediyor. EEG ve Klinik Nörobilim Ekibinin Psikiyatrik beyin görüntüleme alanındaki gelişmelerinin değerlendirildiği geçtiğimiz hafta Frankfurt’ta yapılan toplantılardan bilgiler de aktarılacak. Programda Prof. Dr. Nevzat Tarhan ‘Günün Yorumu’ bölümünde ‘Öfke Kontrolü’nün nasıl yapılacağını anlatacak.

Psikoyorum’un bu akşam konuğu NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın konuk olduğu programda ‘Günün Yorumu’ bölümünde ‘Öfke Kontrolü’nün nasıl yapılacağını anlatacak. 

Programın sunuculuğunu Uzman Psikolog Yıldız Burkovik, yapımcılığını Ersin Turan, koordinatörlüğünü Uğur İlyas Canbolat yapıyor. Psikoyorum bu gece saat 00.15 de SKY TURK’te canlı ekrana geliyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:19 Eylül 2008

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.