PSİKOYORUM REYTİNG HESABI YAPMADAN ALTINCI KEZ DALYA DEDİ!..

PSİKOYORUM REYTİNG HESABI YAPMADAN ALTINCI KEZ DALYA DEDİ!..

Gazeteci Ersin Turan'ın Skytürk'teki Psikoyorum programı 600. kez yayınlandı. Topluma olumlu etkilerinden dolayı Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı tarafından ödüllendirilen program reyting savaşını umursamadan yoluna devam ediyor!..

Psikoyorum ,programı içerisinde toplumu ilgilendiren sosyal,psikolojik ve kültürel sorunlar, örnek olaylar, ilişki problemleri, çözüm yolları, insan ilişkisinde başarının sırları, insan ve toplum için koruyucu ruh sağlığı konuları ele alınıyor.

2004 yılından bugüne başarılı bir şekilde sessiz sedasız yoluna devam eden PSİKOYORUM programı geçtiğimiz yıl aile içi ilişkilerde topluma olumlu etkilerinden dolayı Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı tarafından da ödüllendirildi.

Uzman Psikolog Yıldız Burkovik'in sunuculuğunu yaptığı programda gündemi ve gündemdeki olayları yorumlayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan izleyicilerin büyük ilgisini çekti.

Gazeteci Ersin Turan'ın yapımcılığını üstlendiği PSİKOYORUM programına bu güne kadar 34 bin ila 40 bin arasında izleyici telefonu geldiği , 3500 ila 4000 izleyicinin telefonlarının canlı yayına bağlanıp soruilarının uzmanlar tarafından cevaplandığı belirtildi.

KAYNAK:
//www.medyaradar.com


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:01 Ocak 2000

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.