Psikoyorum Tekrar Ekranda

Beş yıldır aralıksız olarak ekranlarda koruyucu ruh sağlığı hizmetine devam eden PSİKOYORUM yeni yayın döneminde de psikiyatrik konularda bilgilendirmeye devam ediyor.

Kişiye yaşadığı sorunların pekişmeden önce fark ettirmesini hedefleyerek koruyucu ruh sağlığı konusunda Türk insanına ‘farkındalık’ kazandırmayı amaçlayan program bu akşam 885’cinki kez ekrana gelecek.

Canlı yayın telefonları ve sms ve e posta yoluyla izleyici sorularına cevap vermeye özen gösteren Psikoyorum programı ayrıca 0216 633 06 33 nolu danışma hattına ulaşan tüm telefonlara da bir uzmanı kanalıyla cevaplar vermeyi sürdürüyor.

Psikiyatri, nöroloji ve psikoloji alanında meydana gelen en yeni gelişmeleri seyircisiyle paylaşma iddiasında olan programı sorunlarına çözüm arayan izleyicilerin yanı sıra psikoloji öğrencileri de ilgi göstermektedir. 

NEVZAT TARHAN GÜNÜN YORUMUNU YAPACAK

Tanınmış psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ‘Günün Yorumu’ ile Psikoyorum programının daimi konuğu olacak. Yaşanan psikiyatri, sosyal ve kültürel konuları farklı bir açıdan yorumlayacak olan Tarhan kısa ve dikkat çekici analizleri ile izleyicileriyle buluşacak.

Program sunuculuğunu Sosyal Fobi, Korkuyorum kitaplarının yazarı Uzman Psikolog Yıldız Burkovik’in sunduğu programda bu güne kadar ruh sağlığı alanına ilişkin pek çok konu farklı açılarıyla ele alınarak işlendi.

Programa bugüne kadar PROF. DR. NEVZAT TARHAN, PROF. DR. OĞUZ TANRIDAĞ, PROF. DR. TÜLİN TANRIDAĞ, PROF. DR. İBRAHİM BALCIOĞLU, UZM PSİKİYATRİST OĞUZ TAN, UZM PSİKİYATRİST ADNAN ÇOBAN, UZM PSİKİYATRİST SEMRA KAYA BARİPOĞLU, UZM PSİKİYATRİST FUNDA GÜDÜCÜ SAĞIR, UZM PSİKİYATRİST HASAN BASRİ İZGİ, UZM PSİKİYATRİST GÖKBEN HIZLI SAYAR, UZM PSİKİYATRİST ÖZNUR ATEŞ, UZMAN PSİKİYATRİST HÜSEYİN BULUT, UZM PSİKİYATRİST AHMET ÇEVİKASLAN, UZM PSİKİYATRİST SERDAR ALPARSLAN, UZM NÖROLOG BAŞAR BİLGİÇ, UZM PSİKOLOG ÇİĞDEM DEMİRSOY, UZM PSİKOLOG NEŞE ÖZKARSLI, UZM PSİKOLOG ZEHRA EROL, UZM PSİKOLOG AYNUR SAYIM, UZM PSİKOLOG HAMDE SİNİRLİOĞLU ERTAŞ, UZMAN ERGEN PSİKOLOGU ORHAN GÜMÜŞEL, UZM PSİKOLOG LEYLA ARSLAN, UZM PSİKOLOG DR ERCÜMENT DOĞAN, UZM PSİKOLOG ELİF KANDAZ, UZM PSİKOLOG KAMİL ERTEKİN,UZM PSİKOLOG SİNEM ÖZTEP, UZMAN PSİKOLOG YASEMİN KALKAVAN, UZM PSK.DR, CENGİZ DEMİRSOY, DOÇ.DR. AHMET MUHTAR ŞENGÜL, UZM.PSK.AYŞEGÜL ERAY,UZM.PSKİYATRİST HAKAN ERKAYA, UZM. PSİKOLOG İHSAN ÖZTEKİN, UZM. PSİKİYATRİST ALPER EVRENSEL, UZM.DR. AYŞE TÜRKÖZÜ, UZM.PSK. BENGİ BARAN, UZM. PSK. SERRA ALEMDAR katıldılar.

KAYNAK: //www.moralhaber.net/46042_Psikoyorum-tekrar-ekranda-.htm

 

 

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:25 Temmuz 2023Yayınlanma Tarihi:01 Eylül 2008

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.