Rektör Tarhan'dan teşekkür

Rektör Tarhan örnek çalışmaya imza atan isimlere teşekkür etti…

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Öğrenci Konseyi, Haydi Gülümset ve Benimle Oynar Mısın Kulübü ile Çekmeköy Genç Akademi Derneği’nin çalışmaları sonucu Beyöğren Köyü Ortaokuluna yapılan kütüphaneye katkılarından dolayı Dernek Başkanı Rıdvan Bural’a plaket takdim etti.

Geçtiğimiz haftalarda, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde bulunan Beyöğren Köyü Ortaokulu’nun isteği üzerine harekete geçen Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Konseyi, Haydi Gülümset ve Benimle Oynar Mısın Kulübü ile Çekmeköy Genç Akademi Derneği örnek bir kampanyaya imza atarak okula kitaplık, masa ve sandalyeler, kitaplar, iki adet PC ve zeka oyunları gibi kütüphanenin ihtiyacı olan materyaller alınmıştı. Yaklaşık 700 yıllık bir tarihe sahip olan ve göç vermeyen köy olarak bilinen Beyören Köyü Ortaokulu kütüphanesinin yer döşemeleri de yenilenmişti.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu başarılı çalışmalarından ötürü kulüp ve dernek başkanlarını kabul etti.

Eğitim adına yapılan bu çalışma için öğrencilere teşekkür eden Tarhan desteklerinden ötürü Çekmeköy Genç Akademi Derneği Başkanı Rıdvan Bural’a da plaket takdim etti.

ÜHA


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:13 Haziran 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.