Rektörler Üsküdar Üniversitesi'ndeydi

İstanbul’da eğitim veren bazı vakıf üniversitelerinin rektörleri Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti. Birlikte yemek yiyen rektörler daha sonra Üniversitenin tüm birimlerini gezerek, Rektör Tarhan’dan işleyiş hakkında bilgi aldı.

İstanbul’da eğitim veren bazı vakıf üniversitelerinin rektörleri Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti. Birlikte yemek yiyen rektörler daha sonra Üniversitenin tüm birimlerini gezerek, Rektör Tarhan’dan işleyiş hakkında bilgi aldı. rektor_ziyaret8

rektor_ziyaret  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın bu kez misafirleri, İstanbul’da eğitim veren bazı Vakıf Üniversitelerinin Rektörleriydi. Bezm-i Alem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Tüzgen, İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu, Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamit Okur, Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın ve Süleyman Şah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Ekiz, Üsküdar Üniversitesi’nde öğle yemeğinde Rektör Tarhan ile bir araya geldi. Öğle yemeğin ardından Rektörler Üniversite binasını gezdi. Tüm birimleri ziyaret eden Rektörlere bilgiyi ise Prof. Dr. Nevzat Tarhan verdi. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:06 Mart 2013