RUHUNUZU DİNLEYİN!

RUHUNUZU DİNLEYİN!Zeynep GÜÇLÜCAN

Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 27 Kasım'da başlıyor...

Türkiye’de doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşması ve tüketici alışkanlıklarının yerleşmesine yardımcı olan Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 27-30 Kasım tarihlerinde Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde yirminci kez gerçekleştirilecek.

Doğal yaşamla ilgili ürün ve hizmetlerin sergileneceği, konferanslar, yarışma, performanslar, müzik ve sanat etkinlikleri ve imza günlerinin yer alacağı Festivalin açılışını Prof. Dr. Hakan Kaynak “Normal Uyku Nasıl Olmalıdır? Uykunuzu Test Edin!” konulu konferansıyla yapacak.

NATUREL Festivali, altmışın üzerinde yerli ve yabancı uzmanı bir araya getirerek “beden, zihin ve ruh dengesine dayalı doğal ve sağlıklı yaşam” konusunda dört gün boyunca 70’in üzerinde etkinlik ile yoğun bir bilgi paylaşımına zemin oluşturacak.

Uluslararası alanda tanınmış Kanadalı konuşmacı ve yazar Azim Jamal, ilk kez festivale katılarak iki konferans verecek ve kitaplarını imzalayacak.

NATUREL 2008 Festivali'ni, hergün 11.00-20.00 arası ziyaret edilebiliyor. Gün içerisindeki tüm seminerler ve etkinlikler ile atölye çalışmalarını 15 YTL bilet ücreti karşılığında izleyebiliyorsunuz.

Festivalle ilgili detaylı bilgiye www.festivaistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:25 Kasım 2008

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.