Saba Tümer'de Takıntılar Konuşuluyor

Hafta içi her akşam Saba Tümer'in saat 23.00 te Habertürk Tv de sunduğu 'Saba Tümer ile Bu Gece' programına iki psikiyatrist konuk oluyor.


Günün en sıcak gelişmeleri, gündeme damgasını vuran haberler ve gözden kaçan tüm detaylar “Saba Tümer ile Bu Gece”de ekrana geliyor. Günlük hayatı zehir eden, yaşanmaz kılan ‘Takıntılar’ konusunun ele alınacağı programda ‘Dünyada Yeni Psikiyatrik Gelişmeler’ de ele alınacak. Temizlik takıntıları, biriktirme takıntıları, simetrik takıntılar, cinsel takıntılar, dini takıntılar gibi pek çok saplantı ve zorlantının konuşulacağı programın konukları Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Dr. Oğuz Tan.

Takıntı nasıl bir hastalık, eşlik eden başka hastalıklar var mı, takıntı hastası kendisinin farkında mıdır, takıntı hastalarının yalınlarının çektiği zorluklar gibi merak edilen pek çok sorunun cevabını bulacağı ‘Saba Tümer ile Bu Gece’ saat 23:00’de canlı olarak ekrana gelecek.

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:01 Ocak 2000

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.