STRESİ ATLATAMADI

DHA

Kocaeli'nin Derince İlçesi’nde çalıştığı çelik konstrüksiyon firmasından 6 ay önce çıkartılan ve bu süre içinde tüm aramalarına rağmen iş bulamayan evli 3 çocuk babası 40 yaşındaki Bekir Kahraman, girdiği bunalım sonucu evinin banyosundaki kalorifer borusuna iple kendini asarak yaşamına son verdi.

Derince İlçesi'nde kurulu bir çelik konstrüksiyon firmasında çalışırken, ekonomik kriz nedeniyle 6 ay önce işten çıkartılan Bekir Kahraman, tüm aramalarına rağmen bu zamana kadar iş bulamadı. Evinin elektrik, su ve doğalgaz faturaları ile kredi kartı borçlarını ödeyemeyen Kahraman'ın, son günlerde sık sık eşiyle de maddi sorun nedeniyle tartıştığı belirtildi. İddiaya göre, işsizliğe ve parasızlığa daha fazla dayanamayan Bekir Kahraman, gece yarısı evinin banyosundaki kalorifer borusuna bağladığı çamaşır ipine kendini asarak canına kıydı.

Sabah uyandığında eşinin cansız bedeniyle karşılaşan Gülay Kahraman sinir krizi geçirdi. Bekir Kahraman'ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Karabük'e gönderildi.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:10 Nisan 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.