TAKIM SEVGİSİYLE BAĞLANDI

DHA

Konya'da doğuştan spastik engelli olan 29 yaşındaki İbrahim Çınar, Fenerbahçe sevgisiyle hayata tutundu.

İbrahim Çınar'ın annesi Atiye Çınar, "Oğlum 10 yaşına kadar içine kapanıktı. Babasının sürekli Fenerbahçe maçlarını izlemesinden etkilenip o da izlemeye başladı. Sonra Fenerbahçeli oldu. İçine kapanıklığı gitti ve hayata bağlandı" dedi.

Atiye Çınar oğlunun doğuştan spastik engelli olduğunu, gezmeye çıkarken bile mutlaka üzerine Fenerbahçe kaşkolunu aldığını söyledi. Atiye Çınar, oğlunun 10 yaşına kadar içine kapanık ve yaşama küs yaşadığını bildirirken şöyle dedi:

"Oğlum İbrahim, babasının sürekli Fenerbahçe maçlarını izlemesinden etkilendi. O da sürekli maç izlemeye başladı. Kısa süre sonra Fenerbahçe taraftarı oldu. Fenerbahçe maçlarını izlerken keyif alıyor. Biz de onu mutlu etmek için fenerbahçe formaları, coşkulu ve diğer kıyafetlerini aldık. Cep telefonundaki melodide bile Fenerbahçe marşı var. Evimizde sadece Fenerbahçe TV seyredilir. Evde Fenerbahçe eşofmanını üzerinden çıkartmaz. Gezmeye ya da hastaneye gittiğimizde tekerlekli sandalyesine Fenerbahçe bayrağını takar. Fenerbahçe sayesinde oğlum hayata bağlandı. Geçtiğimiz Konyaspor- Fenerbahçe maçını izlemeye gitti. Çok mutlu oldu. Fenerbahçeli oyunculardan da en çok Semih ve Aleks'i seviyor."Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:06 Kasım 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.