Tarhan ASDER'de güven tazeledi

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Prof. Dr. Nevzat Tarhan yapılan oylama sonucu yeniden ASDER Genel Başkanı seçildi.

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Prof. Dr. Nevzat Tarhan yapılan oylama sonucu yeniden ASDER Genel Başkanı seçildi.

Altunizade Eminevim Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ASDER Genel Kurulu'nun toplan­tısına çok sayıda kişi katıldı. Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, Yazar Hekimoğlu İs­mail gibi tanıdık isimlerin bulunduğu genel kurulda konuşma yapan Prof. Dr. Nevzat Tarhan önemli olanın zor günlerde hakkı savunmak olduğunu söyledi. Tarhan ASDER'in 28 Şubat sürecinde mazlumların yanında durarak bu görevi başarıyla ifa ettiğini de sözlerine ekledi. Derneğin Onursal Başkanı Adnan Tanrıverdi ise zulmü ortadan kaldırmak ve mazlumun ya­nında olmak için ASDER üyelerine çok daha büyük görevler düştüğüne vurgu yaptı. Tanrıverdi önemli olanın kendi mahrumiyetin dışında başka mazlumların da yanında durmak olduğunu söyledi. Genel kurulda yönetim tarafından üç yıl içinde yapılan çalışmaların bir özeti sunulurken şube başkanları da bi­rer konuşma yaptı. Genel kurulda yapılan oylamada Prof. Dr. Nevzat Tarhan yeniden başkan seçildi.   YÖNETİM KURULU
Prof. Dr. Nevzat TARHAN
Mustafa HACIMUSTAFAOĞULLARI
Gürcan ONAT
Selahattin ARSLAN
Necmettin KELEŞ
Arif ÇELENK
Reşat FİDAN
Osman KAÇMAZ
Ali COŞAR
Abdullah KAPLAN
Dr. M. Naci EFE
Ekrem ATA
DENETİM KURULU
Av. Ahmet TAYLAN
Hulusi GÜLEN
Veli  AKPINAR
HAYSİYET DİVANI
Hasan KAYA
Ahmet TÜRKAN
Ersan ERGÜR
Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:28 Kasım 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.