TÜRK ERKEKLERİNE KÖTÜ HABER

Ela Hawes / Londra

Beş ülkenin erkekleri arasında yapılan ankete göre en çabuk boşalan erkekler Türk erkekleri.

İngiliz erkeklerinin yatakta en uzun süre dayandığı, Türk erkeklerininde en dayanıklı erkekler listesinde beşinci sırada yer aldığı belirlendi.

Hollanda'da yapılan araştırmada beş ülkeden seçilmiş beşyüz erkek, teste tabi tutuldu. İngiliz erkekleri on dakika ile birinci sırada yer alırken, Türk erkekleri dört dakika ile son sırada yer aldı. Diğer ülkelerden Amerikalı erkekler ikinci, Hollandalı erkekler üçüncü ve İspanyol erkekleri dördüncü olarak araştırmayı tamamladılar.

Ülkesi tanımlanmayan bir erkek sadece altı saniye dayanırken, bir başkası elli iki dakika ile rekoru elinde tutmayı başardı. Araştırmacılar, testin, çiftler arasında ayrılığa neden olan, erkeklerin erken boşalması üzerine yaptıkları çalışmaları desteklemek amaçlı olduğunu belirtti. Konuşmacılardan biri " İngiltere en uzun zamana sahip. Prezervatif kullananlarla kullanmayanlar arasında, fazla bir fark görmedik. Fakat seks öncesi alkol içen erkeklerin süresi daha uzun idi."  Test sonuçları Journal of Sex Medicine 'da yayınlandı.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:23 Kasım 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.