Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri öğrencilerle buluşacak

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri okullarda öğrencilerle buluşacak…

Üsküdar Üniversitesi ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitim Geliştirme Protokolü” imzalandı. Öğrenciler, veliler ile kurumsal kapasite ve kaliteyi geliştirmeye yönelik çalışmaları kapsayan protokol kapsamında ortak AR-GE çalışmaları yapılacak. Öğrenci, velilere yönelik bilgilendirici eğitim seminerlerinin yanı sıra akademisyenler okullarda öğrencilerle buluşacak. Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri öğrencilerle buluşacak

Üsküdar Üniversitesi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği sürüyor. Bu bağlamda “Eğitim Geliştirme Protokolü” imzalandı.

Anadolu yakasındaki İlçe Milli Eğitim müdürleri, Rehberlik Araştırma Merkezi müdürleri ve liselerde görev yapan müdürler ile çok sayıda öğretmenin katıldığı protokol töreni Hilton İstanbul Kozyatağı’nda gerçekleştirildi.

Protokol İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız ve Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan arasında yapıldı.

Protokol imza törenine 22-23-24. Dönem İstanbul milletvekili ve Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Halide İncekara da katıldı.

Öğrenciler, veliler ile kurumsal kapasite ve kaliteyi geliştirmeye yönelik çalışmaları kapsayan 3 tema ve alt modülden oluşan “Eğitim Geliştirme Protokolü” kapsamında ortak AR-GE çalışmaları yapılacak. Bu kapsamda öğrenci, velilere yönelik birçok konuda bilgilendirme, eğitim seminerleri düzenlenecek.

“Akademisyenler okullarda” başlığı altında Üsküdar Üniversitesi’nin akademik kadrosu okullarda öğrencilerle bir araya gelecek.

 

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:08 Aralık 2015

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.