Üsküdar Üniversitesi Alzheimer'a karşı bilgilendiriyor

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘Alzheimer Hastası ile Yaşamak’ konulu panele konuşmacı olarak katıldı.

Üsküdar Üniversitesi Alzheimer’a ilişkin bilgilendiriyor.

alzheimerÜsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği ‘Alzheimer Hastası ile Yaşamak’ k  Prof. Dr. Gülten Kaptan onulu panele konuşmacı olarak katıldı. Üsküdar Üniversitesi’nin desteği ile Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde bir panel düzenlendi. Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan’ın konuşmacı olarak katıldığı panelde Kaptan, katılımcılara Alzheimer hastalığına ilişkin çok önemli bilgiler verdi. Kaptan; Alzheimer’ın seyri ve hastalığın gelişme süreçlerini, Bu süreçte hastalığı yavaşlatmak için yapılabilecekleri, Hastaya bakarken kendi hayatımızın kalitesini aynı seviyede tutmanın yollarını Hastalık konusunda farkındalık oluşturmanın püf noktalarını ayrıntılı bir şekilde anlattı. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:27 Mart 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.