Üsküdar Üniversitesi komşu Yunanistan’da…

Davranış bilimleri ve sağlık alanında akademik çalışmalar yürüten Üsküdar Üniversitesi, komşu ülke Yunanistan’da üniversite adayları ile buluşacak.

Kendimi Tanıyor Mesleğimi Seçiyorum buluşması kapsamında Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş adaylara “Mesleğim Ne Kadar Benden” başlıklı konferans verecek.

Üsküdar Üniversitesi, Yunanistan’ın İskeçe kentinde 3 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte adaylarla bir araya geliyor.  

Kendimi Tanıyor Mesleğimi Seçiyorum buluşması kapsamında Tercih Danışmanı Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş “Mesleğim Ne Kadar Benden” başlığında bir de konferans verecek.
İskeçe Türk Birliği Lokali’nde adaylara Holland Mesleki Terci Envanteri Uygulama ve Yorumlamaları da yapılacak.

Üniversite adayları ile buluşacak Üsküdar Üniversitesi’nin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümlerin yanı sıra eğitim fırsatları ve mesleki olanaklar gibi konular hakkında da bilgi verilecek.  


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:02 Şubat 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.