Üsküdar Üniversitesi şimdi de Ankara'da

Üsküdar Üniversitesi 8-9 Kasım Bursa fuarının ardından şimdi de Ankara’da öğrenci ve öğretmenlerle buluşuyor. Fuarlarla Türkiye’nin birçok bölgesindeki öğrencilere ulaşmayı hedefleyen Üsküdar Üniversitesi 15-16 Kasım tarihleri arasında Ankara’da…

Üsküdar Üniversitesi 8-9 Kasım Bursa fuarının ardından şimdi de Ankara’da öğrenci ve öğretmenlerle buluşuyor. Fuarlarla Türkiye’nin birçok bölgesindeki öğrencilere ulaşmayı hedefleyen Üsküdar Üniversitesi 15-16 Kasım tarihleri arasında Ankara’da…

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi Üsküdar Üniversitesi, Türkiye’nin her bölgesindeki öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Bu kapsamda 8-9 Kasım tarihleri arasında Bursa AKM Merinos Fuar Alanında düzenlenen etkinlikte yer alan Üsküdar Üniversitesi ikinci olarak 15-16 Kasım tarihleri arasında Ankara ANFA Altınpark Fuar alanında Ankaralı öğrenci ve öğretmenlerle buluşuyor. Türkiye’de üniversite eğitimine yeni bir anlayış getiren Üsküdar Üniversitesi, Türkiye’nin tüm şehirlerindeki öğrencilere üniversiteyi ve bilimin geldiği noktayı anlatıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Bursa fuarında her yönüyle ilgi odağı olan Üsküdar Üniversitesi aynı ilgiyi Ankara fuarında da bekliyor. Özgün eğitim modelinin yanı sıra özgün etkinlikleriyle de fuarın dikkat çeken standı olan Üsküdar Üniversite öğrenci ve öğretmenlere Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı “Genç Arkadaşım” kitabı hediye edildi. Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Uzm. Psk. Orhan Gümüşel, aday öğrencilere   "Değişen İhtiyaçlar, Yenilenen Meslekler"  konulu semineri isi çok sayıda öğrenci tarafından takip edildi. Fuara yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyen Üsküdar Üniversitesi’nin en dikkat çekici aktivasyonu ise dünyaca ünlü fizikçi Albert Einstein oldu.  Stantta öğrencileri Albert Einstein karşıladı. İlk başta şaşkınlıklarını gizleyemeyen öğrenciler Einstein ile çekildikleri fotoğrafları anında sosyal paylaşım ağları üzerinden arkadaşlarıyla paylaştı. Türkiye’de daha önce hiç kullanılmayan bu uygulamadan ise öğrencilerin gayet memnun oldukları gözlemlendi. Üsküdar Üniversitesi benzer uygulamalarıyla şimdi de Ankara’da. İlgililer 15-16 Kasım tarihleri arasında Üsküdar Üniversitesi’nin standını ziyaret edebilecek. Ankara’nın ardından ise 29-30 Kasım İzmir İZFAŞ Kültür Park, 10-11 Aralık İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve sergi sarayı 17-18 Aralık Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’nde düzenlenecek olan EDUCATÜRK Eğitim fuarlarında Üsküdar Üniversitesi aday öğrencilerle buluşacak. Şaban Özdemir (NPGRUP)


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:15 Kasım 2012