Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL APA toplantılarında…

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL çalışmalarıyla 2016 APA toplantılarında…

Amerika Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association)Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan ve İlişkiler Ofisi Direktörü Emre Üçsular stantta ziyaretçilerle birlikte kongrelerinin 169’uncusu Atlanta’da yapılıyor. Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarına Türkiye’de ki çalışmalarını anlatıyor. Heyet, Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği çalışmalarının yanında Üsküdar Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2016 ECNS toplantısına ilişkin de bilgi veriyor.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl da APA (American Psychiatric Association) kongrelerinde. Psikiyatri alanında dünyaca ünlü isimlerin katıldığı kongre 14-18 Mayıs 2016 tarihleri arasında ABD’nin Atlanta kentinde gerçekleştiriliyor.

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL APA toplantılarında…NPİSTANBUL Hastanesi de temsil ediliyor.

Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Hastanesi, Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği(TANPA) de stantlarıyla bulunuyor.

Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Uluslararası İlişkiler Ofisi Direktörü Emre Üçsular’ın bulunduğu programda, kurumların Türkiye’deki çalışmaları anlatılıyor.

Çalışmaları bizzat dinleme imkânı bulan ziyaretçiler stantlara yoğun ilgi gösterirken kendilerine Türk lokumu da ikram ediliyor.

Üsküdar Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2016 ECNS toplantısına ilişkin de ziyaretçilere bilgi verilirken, sağlık alanında yeni işbirlikleri de oluşturuluyor.
 
ÜHA


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:17 Mayıs 2016Yayınlanma Tarihi:16 Mayıs 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.