Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında…

Amerika Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongreleri bu yıl ABD’nin Kaliforniya Eyaleti San Diego kentinde gerçekleştiriliyor.

Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL BeÜsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında…yin Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarına Türkiye’de ki çalışmalarını anlatan heyete ilgi ise oldukça yoğun.  

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da APA (American Psychiatric Association) kongrelerinde.

Psikiyatri alanında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı kongre 20-24 Mayıs tarihleri arasında ABD’nin Kaliforniya Eyaleti San Diego kentinde gerçekleştiriliyor.

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTÜsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında… 2ANBUL Beyin Hastanesi de temsil ediliyor.

Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongrede Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği(TANPA) de stantlarıyla bulunuyor.

Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz ve Uluslararası İlişkiler Ofisi Direktörü Emre Üçsular’ın bulunduğu programda, kurumların Türkiye’deki çalışmaları ziyaretçilere anlatılıyor.Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi 2017 APA toplantılarında… 3

Çalışmaları bizzat dinleme imkânı bulan ziyaretçiler stantlara yoğun ilgi gösterirken ikram edilen Türk lokumuna da ayrı ilgi gösteriyor.

Öte yandan, 23 Mayıs'ta Hilton  Bayfront Otel'de TürkAmerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) toplantısı gerçekleştirilecek.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:23 Mayıs 2017Yayınlanma Tarihi:22 Mayıs 2017

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.