Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul yeni yüzüyle yayında

Kurulduğu günden bu yana her alanda yeniliği önemseyen ve teknolojik gelişime ayak uyduran NPGRUP, aynı hassasiyeti sosyal mecralarında da gösteriyor. 3 aylık hummalı bir çalışmanın ardından uskudar.edu.tr ve npistanbul.com kurumsal web siteleri dinamik ve kullanıcı odaklı yapısıyla yayında. Site şimdi etkileşime açık ve çok daha sosyal.

sitelerKurulduğu günden bu yana her alanda yeniliği önemseyen ve teknolojik gelişime ayak uyduran NPGRUP, aynı hassasiyeti sosyal mecralarında da gösteriyor. 3 aylık hummalı bir çalışmanın ardından uskudar.edu.tr ve npistanbul.com kurumsal web siteleri dinamik ve kullanıcı odaklı yapısıyla yayında. Site şimdi etkileşime açık ve çok daha sosyal.

Davranış Sağlığı ve Bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, 4 ilkesinden biri yenilikçilik prensibini sosyal mecralarda da önemsiyor. “Erişimde engel kalmasın” anlayışıyla hareket eden NPGRUP Web Ekibi, 3 aylık bir çalışmanın ardından geliştirdiği yeni ara yüzler ile kullanıcıya çok daha farklı bir site sunuyor. Gerek renk seçimi gerek ise tercih edilen tasarım dili ile site şimdi daha teknolojik daha sosyal medya uyumlu. Akıllı bir site haline gelen uskudar.edu.tr ve npistanbul.com da artık içeriğe rahat ve çok daha hızlı ulaşabiliyorsunuz…


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:29 Mayıs 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.