Üsküdar Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi alacak

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi, bahar yarıyılında 4 bölümde tezli ve tezsiz olmak üzere yüksek lisans öğrencesi alacak.

İlk yılda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi olmak üzere 3 fakülte, bir de Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’yla yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileriyle yarıyılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Başarılı bir yarıyılın ardından Üsküdar Üniversitesi yeni yarıyılda 4 bölümde yüksek lisans öğrencisi almayı planlıyor. Üsküdar Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre; 2012 – 2013 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için aşağıda belirtilen lisans programlarına Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi alınacaktır.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Hastane İşletmeciliği Anabilim Dalı Hastane İşletmeciliği Bölümü Tezli-Tezsiz Nörobilim Anabilim Dalı Nörobilim Bölümü Programı Tezli-Tezsiz Sağlık Bilimleri Enstitüsüne; Psikoloji Anabilim Dalı Klinik Psikoloji-Tezli Uygulamalı Psikoloji-Tezli/Tezsiz öğrenci alımı yapılacaktır… Şaban Özdemir (NPGRUP)


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:07 Ocak 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.