Üsküdar'a Hoş bulduk gecesi

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, düzenledikleri “Üsküdar’a Hoş Bulduk” gecesinde buluştu.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, düzenledikleri “Üsküdar’a Hoş Bulduk” gecesinde buluştu.

uskudar_hosbulduk_gecesi  uskudar_hosbulduk_gecesi1Her türlü müziğin yer aldığı, yarışmaların düzenlendiği etkinlikte öğrenciler gönüllerince bir gün yaşadı. Bu yıl ilk öğrencilerine kapılarını açan Üsküdar Üniversitesi, akademik takvimde 3 ayı geride bırakırken, öğrenciler düzenlenen gecede bir araya geldi.  

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Akademik yılının açılışında rektörlük tarafından düzenlenen hoş geldin kokteylinin ardından öğrenciler de “Üsküdar’a Hoş bulduk” gecesi düzenledi.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

İlk sınavlarını bitiren öğrenciler Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte stres attı, gönüllerince eğlendi. Müziğin her çeşidinin yer aldığı gecede öğrenciler danslar etti, halaylar çekti. Gecede birbirleriyle daha yakından tanışma ve kaynaşma fırsatı da bulan öğrenciler Kavram Üniversitesi Öğrencilerinin canlı performansıyla unutulmaz bir gece yaşadı.uskudar_hosbulduk_gecesi2 Öğrenciler gecenin her anını fotoğraflarla ölümsüzleştirirken günün anısına duvarlara asılan, üzerinde esprili yazılar yer alan kağıtlar ise gözlerden kaçmadı. Gecede yarışmalar da düzenlendi. Başarı gösterenler öğrenciler ödüllendirildi. Gecenin sonunda öğrenciler organizasyonda kendilerine destek olan başta Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Genel Sekreter Selçuk Uysaler olmak üzere tüm hocalarına teşekkür ettiler. GECENİN VİDEOSU İÇİN… Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:13 Aralık 2012