UYKUDA GELEN ANİ ÖLÜM


DHA

Ann Summers iç çamaşırları ve Wella saç bakım ürünlerinin güzel yüzü 23 yaşındaki Harley Crook’un, ‘Ani Yetişkin Ölüm Sendromu’na yakalandığı ve uykuda kalbinin durduğu belirtildi.

 


Hants bölgesinin Whitchurch kentinde ve ailesiyle birlikte yaşayan Crook’un erkek arkadaşı Richard Tomlin (23), kız arkadaşının yatmadan önce oldukça sağlıklı ve neşeli olduğunu söyledi.

Tomlin, “Gece saat 22.30’da yatağa gittim ve sabah 4-5 gibi uyandım. Harley uyuyordu ve nefes alıp verdiğini duyuyordum. Tekrar yatağa girdim ve alarm zilinin çalması üzerine 07.30’da uyandım. Harley normalde benden önce kalkar. Alarmı kapatmak için eğildiğimde sırt üstü yatıyordu. Gözleri açıktı ama ifadesizce bakıyordu” diye anlattı.

Harley’i 11 yaşından bu yana tanıdığını söyleyen Tomlin, durumun ciddiyetini anladığında ambulans çağırdığını ve genç mankenin Basingstoke’daki North Hampshire Hospital’a kaldırıldığını kaydetti.

OTOPSİ SONUÇLANDI


Genç ve güzel mankenin ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten polis, otopsi sonuçlarında anormal bir durumla karşılaşılmadığın, organların sağlıklı olduklarını açıkladı.

Polis ayrıca, Crook’un kanında alkol tespit edilmediğini sadece ağrı kesici ilaç aldığını anlaşıldığını vurguladı.
 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:28 Ağustos 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.