Uzak durulması gereken 7 erkek

Her kadın hayalindeki beyaz atlı prensi bir gün bulacağına inanır. İşte uzak durulması gereken 7 erkek…

Her kadın hayalindeki beyaz atlı prensi bir gün bulacağına inanır. İşte uzak durulması gereken 7 erkek…

Ancak aradığınız kişinin o olmama ihtimalini göz önünde tutun ve uzak durulması gereken erkek tiplerini aklınızda bulundurun.

FLÖRT DELİSİ ERKEK

Bu tip erkek tabiri caizse havada uçan dişi sineğe bile "Acaba?!" gözüyle bakar. Alışveriş merkezine gidersiniz ve o girişteki güvenlik görevlisinden kasadaki kasiyere kadar gördüğü her kadınla flörtleşir. Uzak durun. Bu tür bir erkek kendinize güveninizi yok eder ve sizi sürekli şüphede hissettirir.

FAZLA RAHAT ERKEK

uzakdurulmasierkekHiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan ve kendini hala 16 yaşında hissettiğinden iş aramayan, bütün gün gezip tozan ve annelerimiz dediyse akşam yatmak sabah da kalkmak bilmez bu erkek de kesinlikle umutsuz vakalar arasında. Genellikle annesine bağımlı olan bu erkekler sizden de aynı ilgi ve alakayı bekleyeceğinden kendinizi değersiz ve ilgisiz hissedebilirsiniz.

BAY HER ZAMAN HAKLI

Özgüveniyle döven, "Allah da beni kahretsin" dedirten ve adeta kendinize inancınızı sınamak için dünyaya gelmiş bu erkeğe bizce söylenecek tek bir söz var. O da "Güle güle!"

KONTROL DELİSİ ARKADAŞ

Hayattaki tek gayesi bir şeyleri kontrol etmek olan bu arkadaş için dünyanın en büyük sorunları eteğinizin boyu, yandaki erkeğin sizi kesip kesmediği veya ekipteki erkek sayısıdır. Yalnız bir yere gidecek olduğunuzda başına gelecekler bellidir: 15 dakikada bir telefon çalar Her çalışta sorular ardı ardına dizilir Telefon konuşmalarının ortak noktası şüpheci ses tonudur "Nerdesin, ne yapıyorsun, kimlesin, erkek mi var orada" gibi cümlelerden gına gelir. Yapmayın. Sakince telefonu yere bırakın, aramalarına cevap vermeyin ve hayatın tadını çıkarın.

BEN , KEYFİM VE KAHYASI

Bu beyefendiler (salon kadını çizgimizi bozmayıp yine de beyefendi diyoruz) kendilerinden, keyiflerinden ve biricik keyiflerinin biricik kahyalarından başka bir şeye önem vermez. Her şeyin en iyisini onlar bilir, onlar seçer ve sizi yerin dibinde gezdirmeye bayılırlar. Güzel bir restoranda yemek ısmarlarken neyin havasını yapacak demeyin! Yemeğin adının doğru söylenişinden tutun da garip gülümsemeyle sizi aptal gibi hissettirmesine kadar her hareketi ayrı ayrı ayrılık için yeterlidir.

YÜZÜ KARIŞ KARIŞ ERKEKLER

Yüzü 5 karış deyimi bu erkekler için söylenmiştir. Gülümserse kıyamet kopacak diye düşündüğünden olsa gerek asık suratıyla tüm olumlu enerjileri emen bir kara delik gibi ortalıkta dolaşırlar. Senaryonun sonunda onu güldürmek için kılıktan kılığa giren birine dönüşeceksiniz. Ayrıca o hiç gülmediğinden kırışmazken, onu güldürmek için çabalarken yüzünüzde belirecek çizgiler de cabası olacak. Yol yakınken vazgeçin ve sizinle birlikte kırışacak birini bulun.

FAZLA MÜKEMMEL ERKEK

Mükemmel erkek var mı? Kesin bilgi değil, yaymayın. Büyüleyici bakışları, heykeltraşların elinden çıkmış gibi kaslı vücudu, kusursuz kişiliği ve zevkleriyle aklınızı başınızdan alacak bir erkek olarak tanımlandığı doğrudur. Size her baktığında kendinizi ilk kez aşık oluyormuş gibi hissetmenize neden olacağı yıllardır söylenir durur. Ancak inanmayın, bunlar hep tüketim toplumunun oyunları (!). Zira öyle bir erkek henüz dünyaya gelmedi. MAHMURE

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:04 Şubat 2015Yayınlanma Tarihi:14 Şubat 2015