Veliler Tarhan'ın kitaplarıyla yarışıyor

Türkiye’nin birçok şehrinde okullarda rehber öğretmenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarını okutmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

Türkiye’nin birçok şehrinde okullarda rehber öğretmenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarını okutmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

tarhan_aile_okuluBunlardan sonuncusu ise Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gerçekleştirildi. Fatih İlköğretim Okulu’nda eğitim gören öğrenci velileri, Tarhan’ın “Aile Okulu” kitabıyla yarıştı. Veliler bu kez Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde ter döktü. İlçenin Fatih İlköğretim Okulu’nda eğitim gören 45 öğrenci velisinin katılımıyla kitap okuma yarışması düzenlendi. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Timaş Yayınları’ndan çıkan “Aile Okulu” kitabının okunmasını isteyen okul yöneticileri 2 ayın ardından velileri sınava tabi tuttu. Velilerin aile hususunda bilinçlenmesi ve onlara okuma alışkanlığının kazandırılması amacıyla gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren veliler ödüllendirildi. Şaban Özdemir (NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:02 Ocak 2013

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.