YAŞAM SAVAŞINI KAZANDI

Milliyet

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde arkadaşlarıyla yürürken Fitaş sinemasının bulunduğu binadan kafasına cam blok düşen ve 102 günlük tedavinin ardından geçtiğimiz hafta taburcu olan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ece Turhan (18) dün basının karşısına çıktı.

102 gün hastanede tedavi gören, 5 ameliyat geçiren ve 39 gün bilinci kapalı kalan Ece Turhan dün annesi Dilek, babası İhsan Turhan’la birlikte avukatı Hakan Semizoğlu’nun ofisinde yaşadıklarını anlattı. Konuşmakta güçlük çeken Ece Turhan, "Yoğun bakımın son üç gününü şöyle böyle hatırlıyorum. Bana ne olduğunu ilk babama ‘ne oldu bana, niye ben’ diyerek sordum. O da bana durumu anlattı. Sonradan öğrendim, cam düşmüş onu biliyorum. Okulumu çok özledim. Evimi, pazar kahvaltısı yapmayı çok özledim" dedi.

Turhan, "En çok görmeyi istiyorum çünkü şu an tam net göremiyorum. Laptop kullanamıyorum, bunları yapmayı çok özledim. Televizyon izleyemiyorum, kitap okuyamıyorum ama düzeleceğim. En önemlisi okulumu bitirmek istiyorum" diye konuştu.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:25 Mayıs 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.