YENİ YÜZÜMÜZLE YAYINDAYIZ

Sizlerin ilgisi ve desteğiyle her geçen gün biraz daha büyüyen Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi olarak, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve internet sitemizden de istediğiniz sağlık bilgilerine ulaşabilmeniz için aylardır aralıksız çalıştık...

Çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren ekibimiz sizler için en iyisini yarattı ve okuyucularımızın beğenisine sundu.  Yenilenen yüzüyle internet sitemizde Psikolojiyle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecek, güncel sağlık haberlerini takip edebilecek ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabileceksiniz.

Depresyon, stres, aile, çocuk sağlığı, ruh sağlığı, evlilik, Alzheimer ve yaşadığınız her türlü psikolojik sorunlarınıza çözüm ve öneri bulabileceğiniz sitemizde, uzman ekibimizin görüşleri de sizlere çok yardımcı olacak. Ayrıca yaşadığınız sorunlarla ilgili uzman ekibimize sorularınızı sorabilir ve en kısa zamanda cevabınızı alabilirsiniz.

Yeni yüzümüzü beğeneceğinizi umuyor, görüş, eleştiri ve önerilerinizi her zaman beklediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Sağlık ve mutlulukla kalın...

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:13 Ocak 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.