104 KEZ STİL DEĞİŞTİRİYOR

AFP

İç dünyalarındaki her türlü değişikliği saçlarına yansıtan kadınlar hayatları boyunca ortalama 104 kez saç stili değiştiriyor.


İtalyan La Repubblica gazetesinde çıkan habere göre, İngiltere'nin ünlü  kuaförü Andrew Collinge'nin finanse ettiği ve 3 bin kişinin katıldığı anket,  kadınların 13-65 yaşları arasında yılda ortalama iki kez saçlarında bir  değişiklik yaptığını gösterdi.

Ankete göre, bir ilişkinin sona ermesi, doğum günleri, çocuklar ve  özgüveni artırma arayışı, kadınların saçlarında değişiklik yapmalarının en  popüler nedenleri arasında yer alıyor.

İtalyan aktris Monica Bellucci'nin uzun ve perçemli saç modeli kadınların  tercih ettiği modellerin başında yer alırken, bunu Victoria Beckham'ın kısa saç  modeli izliyor.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:17 Temmuz 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.