Bağışıklık sisteminiz güçlensin!

Çin geveni ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Çin geveni ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Dr. Ömer Coşkun, bağışıklık sisteminin, Çin geveni çayı içilerek güçlendirilebileceğini söyledi.

cingeveniÇİN GEVENİ İLE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ GÜÇLENDİRİN Hastalıklara karşı bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gerektiğini kaydeden Dr. Coşkun, “Bağışıklık sistemini uyaran en önemli maddeler ise T- Lenfositlerin üretimini ve diğer doğal öldürücü hücrelerin etkinliğini arttırır. Özellikle solunum yoluyla alınan hastalıklar vardır.

Grip, menenjit, verem, zatürre, kolera gibi ve buna bağlı yüksek ateşlenmeler, halsizlik, iştahsızlık, uyku düzensizliği gibi durumlar yaşarız. Bunlar genelde hapşırma ve tokalaşma yoluyla geçer. Peki, bağışıklık sistemimizi nasıl güçlendiririz? En başta Çin geveni çayı içilmesi lazım. bugün Çin geveni dünya akciğer kanserinde dahi tedaviye destek amaçlı kullanılan en önemli bitkilerden birisi” dedi. Dr. Coşkun, Çin geveninin içindeki etken maddelerin akciğerlere, solunum yollarına faydalarının bulunduğunu belirterek, “Biz buna kış çayı diyoruz. Grip, sinüzit, soğuk algınlığı ve buna bağlı baş ağrısı gibi birçok sorunlar karşımıza çıkar. Yapmanız gereken Sabah akşam Çin geveni çayınızı tok karnına için ve hastalıklara karşı tedbir alın” ifadelerini kullandı. MİLLİYET  

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:01 Kasım 2014Yayınlanma Tarihi:04 Kasım 2014

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.