Belediyeden öğrencilere 'Tarhan' kitabı

Antalya Serik Belediyesi, öğrencilere Prof. Dr. Tarhan’ın kitabını hediye etti.

Antalya’nın Serik Belediyesi, lise son sınıflarda okuyan ve üniversite sınavlarına girecek olan öğrencilere Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın “Değerler Psikolojisi ve İnsan” isimli kitabını hediye etti.

Antalya’nın Serik Belediyesi, üniversite sınavına hazırlanan lise son sınıf öğrencilerini sevindirdi. Serik Kaymakamı Dr. Rıfat Altan, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Mevlüt Özen, Serik Belediyespor yöneticileri ve oyuncuları okulları ziyaret etti.
Ziyaretlerde öğrencilere Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Değerler Psikolojisi ve İnsan” ve Prof. Dr. Ali Fuat Başgil' in “Gençlerle Başbaşa” adlı kitapları ile Serik Belediyespor formaları hediye edildi.

Serik Anadolu Lisesi, Serik Atatürk Anadolu Lisesi ve Serik Yunus Emre Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, yaptığı konuşmada gençlerin yanında olduklarını belirterek gençlerin isteklerini gerçekleştirmek için her zaman hazır olduklarını, onlara imkân yaratmak için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:20 Ocak 2016

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.