HAYATA BAĞLAYAN KÖPRÜ

Zeynep Güçlücan

Beyin Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Zırh ile birlikte sempozyuma katılacak olan Prof. Dr. Lozano; beyin pilinin bugünkü uygulama alanlarının yanı sıra gelecekte önümüze açacağı ufukları da değerlendirecek.

OBEZİTE VE DEPRESYONDA DA BEYİN PİLİ

Prof. Dr. Lozano, katılacağı 'Parkinson ve Diğer Hastalıklarda Beyin Pili Tedavisi Sempozyumu'nda; beyin pilinin artık sadece parkinson değil, depresyondan obeziteye, epilepsiden alzheimera birçok hastalığın tedavisinde açacağı yepyeni ufuklarla ilgili ayrıntılı bilgiler verecek.

'Parkinson ve Diğer Hastalıklarda Beyin Pili Tedavisi Sempozyumu'; 7 Ekim 2009 Çarşamba günü saat 10.00-12.00 saatleri arasında Polat Tower-People Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek.

Halkın katılımına açık olan seminer için saat 09.00'da Medical Park Bahçelievler Hastanesi ve Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nden, saat 09.30'da ise Taksim AKM önünden ücretsiz ulaşım sağlanacak.

Detaylı bilgi için 0212 484 15 70


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:03 Ekim 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.