İYİ BAK KENDİNE

Zeynep Güçlücan

Modern insanın sorunlarına dair yeni arayışlar bulan, yeni çözümler üreten "İyi Bak Kendine" her gece 23:45'te Ülke TV'de.

NPİstanbul Ekibinden Uğur Canbolat’ın hazırlayıp sunduğu popüler Psikiyatri programı "İyi Bak Kendine" de tüm bireyler kendilerinden birşey bulacak. Değerli konukları, güncel ve ele alınmamış konulara açıklık getirecek olan program şimdiden yoğun ilgiyle karşılaşıyor.

Depresyon, panik atak, takıntılar, kaygı, üzüntü, sosyal fobi, stres...Herkesin hayatında bulunabilen ve açığa vurmaktan çekindiği tüm konuların konuşulup tartışılacağı yepyeni bir program olan "İyi Bak Kendine" hafta içi her gece 23: 45’te Ülke TV'de izleyicileriyle buluşacak.

Günümüz insanının sorunlarına uzman yaklaşımlarla çözüm arayışları getiren yepyeni bir program olan "İyi Bak Kendine" de Uğur Canbolat’ın ilk konuğu Doktor Kemal Arıkan ve Psikolog Çiğdem Demirsoy olacak. İlk bölümü 9 Kasım gecesi yayınlanan programın ilk konusu ise depresyon tedavisindeki yeni gelişmeler oldu.

Psikiyatrinin ana başlıklarını oluşturan konuların yer alacağı programda, modern hayatın insan psikolojisi üzerine etkileri, çağımız insanının psikolojik açmazları ve sorunlara uzman gözüyle çözüm arayışları da konuşulacak.

Uzman konuklar Doktor Kemal Arıkan ve Psikolog Çiğdem Demirsoy, depresyon tedavisindeki yeni gelişmeleri anlatacaklar. Modern çağ insanının en büyük sorunlarından birisi olan depresyon hakkında bilinmesi gerekenler ve tedavi aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalarla tedavideki modern gelişmeler de İyi Bak Kendine'de…

Popüler Psikiyatri programı İyi Bak Kendine, Uğur Canbolat’ın sunumuyla hafta içi her gece 23: 45’te Ülke TV'de


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:09 Kasım 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.