RUH SAĞLIĞI FESTİVALİ

Zeynep Güçlücan

Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 19-22 Kasım 2009'da Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi'nde 10. yılını gerçekleştirecek.

Doğal yaşamla ilgili hizmet ve ürünlerin sergileneceği, konferanslar, dans gösterleri, sürdürülebilir yaşam filmleri, müzikle terapi, armonik ses çalışması ve imza günleri gibi etkinliklerin yer alacağı Festivalin açılışını Dr. Ender Saraç "Beden-Zihin-Ruh Sağlığının Son 10 Yılı"nı değerlendiren konuşmasıyla yapacak.

NATUREL Festivali, bu yıl da yetmiş yerli ve yabancı uzmanı bir araya getirerek "beden, zihin ve ruh dengesine dayalı doğal ve sağlıklı yaşam" konusunda bir kez daha yoğun bir bilgi paylaşımı zemini oluşturuyor.

Bu yıl festivalde, Uluslararası alanda tanınmış Avusturyalı terapist ve yazar Stefan Rippel 'Omurga Sağlığı'nı anlatıyor. Ünlü TV sunucusu ve program yapımcısı Hülya Aydın 'Hayatın Merkezine Kendini Koy' başlıklı söyleşi ile katılıyor. Ayrıca, Kanserde Holistik Tıp, Rolfing, 2012 Yılı Fenomeni, Niyetin Gücü, Cinsel Mutluluğun Yolları, Mevsimlere göre Detoks, Radyestezi, Türkiye’de ve Dünyada Ekolojik Hareket, Aromaterapi, Hipnoz, Yoga Terapi, Astroloji, Psişik Sanat, EMF, Anti-Aging, NLP gibi çeşitli konular işleniyor.

Detaylı bilgilere
//www.festivaistanbul.com/index.asp?catid=75&altid=1&urunid=27&xid=2&sid=27 adresinden ulaşabilirsiniz.


Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:25 Temmuz 2023Yayınlanma Tarihi:02 Kasım 2009

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.