Üsküdar Üniversitesi adaylara yeni ufuklar açıyor

Yüz binlerce adayın üniversiteli olmak için ter döktüğü sınavlarda son viraja girildi. 5 oturumda gerçekleştirilen sınavlar başladı. Zorlu maratonda sınav kadar tercihler de önem taşıyor. Üsküdar Üniversitesi öğrencilerin yanında. Yüz binlerce adayın üniversiteli olmak için ter döktüğü sınavlarda son viraja girildi. 5 oturumda gerçekleştirilen sınavlar başladı. Zorlu maratonda sınav kadar tercihler de önem taşıyor. Üsküdar Üniversitesi öğrencilerin yanında.

 ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’Nİ TANIYIN…

HABERTÜRK Televizyonuyla işbirliği yapan Üniversite, eğitim programlarıyla öğrencileri bilgilendiriyor, gelecekleri için onlara yeni ufuklar açıyor. Heyecanla beklenen LYS sınavlarının ilki olan LYS-1 (Matematik), LYS-5 (Yabancı Dil) LYS-4'te (Sosyal Bilimler) sınavları yapıldı. Beş oturumdan oluşan sınavların son iki oturumu ise 23-24 Haziran tarihlerinde yapılacak. Sınava toplam 871 bin 313 adayın katılması bekleniyor. Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye'nin ilk ve tek üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi de adayları bu zorlu süreçte yalnız bırakmıyor. Üniversite, HABERTÜRK Televizyonuyla yaptığı işbirliğiyle öğrencileri tercihleri ve meslek seçimleri konusunda bilgilendiriyor. Bu kapsamda düzenlenen eğitim programlarında Üsküdar Üniversitesi öğretim üyeleri adayların bulanık olan zihinlerinin durulmasına yardımcı oluyor. Bu kapsamda; 23-24 Haziran tarihlerinde LYS sonrasında soru çözümlerinin yapılacağı "Eğitim ve Yaşam" programında, Üsküdar Üniversitesi öğretim üyeleri gelecek ve vizyon oluşturma konularında öğrencilere bilgiler verecek. Soru ve çözümleri yalnız HABERTÜRK ekranlarında olacak. Şaban Özdemir(NPGRUP)

Paylaş

Görüntülenme:
Güncellenme Tarihi:18 Haziran 2012Yayınlanma Tarihi:16 Haziran 2012

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.