VİDEO PORTALİMİZ AÇILDI

Zeynep GÜÇLÜCAN

NPİstanbul Hastanesi'nin video portali Psikoyorum.tv yayına başladı. Artık bizleri, uzmanlarımızı, ekibimizi ve merak ettiklerinizi bu siteden bulabilirsiniz.

Psikoyorum.tv video portalimiz yayın hayatına başladı. NPİstanbul ve MEMORY Center Nöropsikiyatri Merkez'inde yer alan bütün videolara bu siteden ulaşabileceksiniz.

Zengin bir içeriğe sahip olan Psikoyorum.tv'de merak ettiğiniz konuları, uzmanlarımızı dinleyebilir, televizyon program ve kanallara göre videoları izleyebilir, arama yaptırabilirsiniz.

Depresyon, Epilepsi, Sara, Genç - Aile İletişimi, Genç Gelişimi  Genç ve Okul, Kas Hastalıkları  Kişiye Özel Tedaviler, Konuşma Bozuklukları  Korku, Kronik Yorgunluk, Madde Bağımlılığı, Takıntılar, Panik Atak, Parkinson, stres, yeme bozuklukları ve psikiyatriyle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.  Uzman görüşlerimize bu siteden ulaşabileceksiniz.

Seçtiğiniz konuyla ilgili videonuzu izleyip, uzmanımızı dinlerken merak ettiğiniz konuyla ilgili tüm haberlere de anında ulaşabileceksiniz. Örneğin; depresyonla ilgili bir video izliyor ve dinliyorsanız hemen yanında depresyonla ilgili tüm haberleri görecebilecek ve okuyabileceksiniz.

Uzman ekibimizin yer aldığı televizyon programlarını izleyebileceğimiz sitemizde televizyon ve kanallara göre de arama yaptırabilisiniz.

ÇOK YAKINDA CANLI YAYIN

Çok yakın zamanda uzmanlarımızın katıldığı TV programlarını on-line ve realtime olarak izleme imkanı da bulacaksınız.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:17 Şubat 2010

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.