NP uluslararası sahada

NP uluslararası sahada

 

 

Şaban Özdemir (NP GRUP)

HASTA NEREDE NP ORADA

NP, bir ay içinde hava ambulansıyla 3'üncü hastasının naklini de başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Türkiye sınırlarını aşıp Irak'a uçan NP acil sağlık ekipleri, Paranoid Şizofren olduğu öğrenilen danışanına Bağdat'ta müdahale etti hastasını NPİSTANBUL Hastanesine nakletti.

 

 


NP GRUP, sağlıkta hız kesmiyor, sınır tanımıyor…

Yer, mekân ve zaman gözetmeyen, Türkiye'nin hatta dünyanın neresinde olursa olsun hastasına anında müdahale edebilen NP GRUP, yeni bir başarıya daha imza attı.

Ruh sağlığında sağlıklı birey ve toplum hedefleyen NP GRUP, sadece karadan ve denizden değil havadan da hastalarına anında müdahale edebiliyor. Türkiye'de bir ilke imza atarak psikiyatrik vakalara hava ambulansı kullanarak müdahale eden NP GRUP, Irak'ın Bağdat şehrine uçtu.

Doktor Serdar Nuhoğlu ve ekibi bu kez ülke sınırları dışından, Irak'tan gelen bir telefon üzerine harekete geçti. 24 saat teyakkuzda bekleyen NP acil ekipleri, önce Diyarbakır'a oradan da Bağdat'a uçtu. Paranoid Şizofren olduğu öğrenilen 33 yaşındaki danışana sağlık ekipleri Bağdat'ta müdahale etti. Daha sonra ise hastayı emniyetli bir şekilde NPİSTANBUL Hastanesine nakledildi.

Psikoacil ambulansı hizmeti ile de ilke imza atan NP GRUP, REDSTAR Havacılık şirketi ile son bir ay içinde Muğla ve Antalya'nın ardından Irak operasyonuyla da yeni bir başarıya daha imza atmış oldu.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:01 Haziran 2011