Ruh Sağlığı bu kongrede konuşalacak

24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu (YT-KES)’i bu yıl 02-05 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te Limak Atlantis Otel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye Psikiyatri Derneği'nin meslek topluluğunun, özellikle genç meslektaşların bilgi birikimlerinin arttırılmasını, tanışma ve kaynaşmasını hedefleyen kongresi 02-05 Nisan'da gerçelşecek.

Kongreye katılacak olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Klinik Psikolog Gülçin Şenyuva, Obezite ve Kognitif-Davranışçı Terapi'yi ve tedavi yöntemlerini anlatacak.

Kongrede birçok konuşmacı yer alırken, özellikle günlük klinik uygulamada yaşanan zorlukları ve baş etme stratejilerini tartışabilmek ve bazı alanlarda beceri geliştiren etkileşimli bilimsel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek hedefleniyor.


Paylaş

Görüntülenme:
Yayınlanma Tarihi:02 Mart 2020

© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.