Sizden Gelenler

Psikiyatri ve psikoloji başta olmak üzere ruh sağlığı, bilim, tıp, sağlık ve sağlık teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek gündemin nabzını tutan e-psikiyatri.com, artık sizlerin de haber ve içeriklerine yer verecek. Sizlerin de desteğiyle büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz.

Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeleri, en güncel şekliyle tarafsız, hızlı ve doğru bir şekilde okuyucularıyla paylaşan e-psikiyatri.com, sizden gelen makale ve haber içeriklerini de yayınlayacak.

İçeriklerinizin Türk Ceza Kanunu ve sair mevzuatta yer alan suçlar ve kabahatlere konu olmaması, kişisel verilerin korunması mevzuatı kapsamında veri ihlali oluşturmaması ve kişilerin mahremiyetine saygılı olması, tıbbi etik ve mevzuat gerekliliklerine uygun olması, haksız rekabet ve fikri mülkiyet bakımından ihlal başta olmak üzere herhangi bir zarar tazminine sebep ve konu olmaması ve hukuka aykırılık oluşturmaması, yazı sahibinin kişisel sorumluluk doğurduğunun bilinerek ve taahhüt edilerek, e-psikiyatri.com misyon ve vizyonuna uygun olması gerekmektedir.

İçeriklerinizin e-psikiyatri haber portalının yayın politikasına ve temasına uygun olması, özgün olması ve kopya içerik olmaması, alıntılar var ise kaynağının belirtilmesi, gereklidir. Yazılarla ilgili tüm hukuki sorumluluk tarafınıza aittir. E-psikiyatri dileği zaman haber vermeksizin içeriği kaldırabilir. Yazı yayınlanmaya başladıktan sonra tüm hakları ile beraber e-psikiyatri haber portalına izin vermiş olursunuz. Ve tüm bilgilendirme metnini onaylamış olarak kabul edilir. 

Yazılarınız editörlerimizin kontrolünden sonra https://e-psikiyatri.com/kategori/sizden-gelenler adresinde yayına alınacaktır. Yazılarınızın web sayfamızda yayına alınabilmesi için daha önce başka bir platformda kullanılmamış ve epsikiyatri.com için özgün içerik olması gerekmektedir.

Yazılarınızı bize göndermek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 


© 2024e-Psikiyatri.com, bir NPGRUP sitesidir,
e-Psikiyatri.com bir NPGRUP sitesidir. Bu sitede verilen bilgiler, site ziyaretçilerinin/hastaların hekimleriyle mevcut ilişkilerini ikame etmek değil, desteklemek için tasarlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçmez. Tüm hakları saklıdır.